LET’S CONSULT IT

Ponad 30 lat na polskim rynku i doświadczenie 2000 pracowników KPMG daje nam duże możliwości i stawia nas w pozycji lidera na polskim rynku. Doradzamy polskim i międzynarodowym firmom oraz instytucjom ze wszystkich sektorów gospodarki. Prowadzimy szereg aktywności wspierających rozwój przedsiębiorczości w Polsce. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem uczestnicząc m.in. w konferencjach, seminariach, szkoleniach czy warsztatach skierowanych dla biznesu. Współpracujemy z izbami handlowymi i stowarzyszeniami branżowymi oraz przygotowujemy publikacje i opracowania dotyczące różnych gałęzi gospodarki.

Motorem napędowym KPMG są nasi pracownicy, dlatego też stawiamy na ich rozwój, zapewniając ciągły proces szkoleniowy. Co roku około 37 550 godzin spędzamy na doskonaleniu swoich umiejętności. Uczymy się także od siebie nawzajem. W naszych relacjach najważniejszy jest szacunek i partnerstwo.

Cały proces rekrutacji w KPMG odbywa się online i zamknąć go można w 4 krokach. Po przesłaniu CV każdego z kandydatów czeka case study online. W zależności od stanowiska może być to zadanie, test językowy lub inna forma pracy własnej. Kolejny krok to wideorozmowa rekrutacyjna. Ostatnim etapem jest przekazanie wyniku rekrutacji.