Podatki i prawo

Łączymy wiedzę prawniczą z innowacyjną technologią

Doradztwo Podatkowe

Nasz dział doradztwa podatkowego liczy prawie 650 ekspertów z bogatym doświadczeniem związanym ze wszystkimi sektorami gospodarki. Doradzamy w rozwoju biznesu, zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem zaawansowanych systemów wspierających procesy rozliczeń podatkowych. Pomagamy w kompleksowej ocenie skutków podatkowych, doradzamy w zakresie fuzji i przejęć, podatków międzynarodowych, cen transferowych czy postępowań podatkowych i sądowych.

Ponadto nasi specjaliści z grupy KPMG ds. Technologii Podatkowych i Innowacji zajmują się rozwiązaniami w zakresie automatyzacji procesów wypełniania obowiązków podatkowych i przetwarzania danych za pomocą narzędzi analitycznych. W tym zakresie opracowaliśmy szereg narzędzi technologicznych i zintegrowanych rozwiązań informatycznych.

Najważniejszym jednak elementem naszej oferty są nasi ludzie, pracujący w biurach w  Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Sprawdź czy mamy również miejsce dla Ciebie.  

Kancelaria prawnicza D. Dobkowski

W kancelarii stowarzyszonej z KPMG w Polsce od niemal 20 lat świadczymy kompleksowe usługi prawne. Każdego dnia stawiamy czoła najbardziej złożonym aspektom świata biznesu. Prowadzimy obsługę transakcji zawieranych we wszystkich sektorach gospodarki i dostarczamy klientom innowacyjne, jak i praktyczne rozwiązania.

Nasz zespół składa się z ponad 40 prawników w większości posiadających uprawnienia radcy prawnego lub adwokata. Doradztwo prawne świadczymy z biur w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Łodzi.

Nasz proces rekrutacyjny obejmuje następujące etapy:

Etap I: Przesłanie aplikacji zgodnie z wytycznymi w ogłoszeniu
Etap II: Test on-line z języka angielskiego
Etap III: Test merytoryczny wielokrotnego wyboru oraz tłumaczenie tekstu prawniczego z języka polskiego na angielski
Etap IV: Rozmowy kwalifikacyjne

Gotowy na wyzwanie? Zapoznaj się z aktualnymi oferty pracy lub praktyk.