11.12.2018 / Kraków

Coffee break with KPMG | Kraków

Spotkajmy się i wspólnie porozmawiajmy przy dobrej kawie podczas Coffee Break with KPMG! “Zasada rozstrzygania wątpliwości na korzyść podatników teoria i praktyka” – to temat naszego najbliższego spotkania z ekspertem KPMG.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

12.12.2018 / Katowice

KPMG Open Day w Katowicach

W środę 12 grudnia zapraszamy na KPMG Open Day w naszym katowickim biurze. Pokażemy Wam jak pracujemy i jak wygląda nasze otoczenie. To też świetna okazja, aby poznać naszych pracowników z różnych działów, porozmawiać z zespołem HR i doświadczyć namiastki naszej pracy podczas symulacji projektu biznesowego dla potencjalnego klienta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

12.12.2018 / Warszawa

Oh My Dear Ladies | Spotkanie klubu Step Ahead w Warszawie

Zastanawiałaś się, jak to jest – porozmawiać o biznesie bez tabel, kwot i sztywnej atmosfery? Przyjdź 12 grudnia do warszawskiego biura KPMG i weź udział w spotkaniu klubu Step Ahead. Dołącz do dyskusji ekspertek KPMG związanych z firmą kiedyś i obecnie. Wymień się z nimi doświadczeniami w świątecznej atmosferze.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

14.12.2018 / Gdańsk

Oh My Dear Ladies | Spotkanie klubu Step Ahead w Gdańsku

Zastanawiałaś się, jak to jest – porozmawiać o biznesie bez tabel, kwot i sztywnej atmosfery? Przyjdź 14 grudnia do gdańskiego biura KPMG i weź udział w spotkaniu klubu Step Ahead. Dołącz do dyskusji ekspertek KPMG związanych z firmą kiedyś i obecnie. Wymień się z nimi doświadczeniami w świątecznej atmosferze.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

17.12.2018 / Wrocław

Oh My Dear Ladies | Spotkanie klubu Step Ahead we Wrocławiu

Zastanawiałaś się, jak to jest – porozmawiać o biznesie bez tabel, kwot i sztywnej atmosfery? Przyjdź 17 grudnia do wrocławskiego biura KPMG i weź udział w spotkaniu klubu Step Ahead. Dołącz do dyskusji ekspertek KPMG związanych z firmą kiedyś i obecnie. Wymień się z nimi doświadczeniami w świątecznej atmosferze.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

18.12.2018 / online

Webcast: Złam szyfr rozmowy rekrutacyjnej | Klub Step Ahead

Jak rozmawiać, żeby mieć pracę “jak w banku”? Na co wyczuleni są rekruterzy? Kiedy zapala im się „czerwone lampka”, a za co doceniają potencjalnych pracowników? Jeśli chciałbyś wiedzieć, jak dobrze rozegrać każdą rozmowę rekrutacyjną, to 18 grudnia oglądaj pierwszy – już w drugim cyklu – webcast Klubu Step Ahead!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

kontakt

jeśli masz pytania
napisz do nas!
kariera@kpmg.pl

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Zamknij