10.05.2019 / Warszawa

Konferencja Ahead of its time. Nowe oblicze pracy w branży doradczej

Ahead of its time. Nowe oblicze pracy w branży doradczej to jedyna merytoryczna konferencja dla studentów, która łączy dwa spojrzenia na rozwój branży doradczej – eksperckie i studenckie. Wydarzenie odbędzie się już 10 maja w Warszawie.

O konferencji 

Coraz szybsze wdrażanie innowacji, w tym nowych produktów i usług, usprawnień procesów biznesowych i funkcjonowania organizacji to nasza inspiracja do zorganizowania konferencji Ahead of its time. Nowe oblicze pracy w branży doradczej. Rozwój nowych technologii, które mają wpływ na to, jak wygląda i będzie wyglądać praca konsultantów w przyszłości to główny obszar, który chcemy przeanalizować właśnie podczas ekspercko-studenckiego spotkania na najwyższym poziomie merytorycznym.

Celem konferencji Ahead of its time. Nowe oblicze pracy w branży doradczej jest wspólna dyskusja na temat zmian związanych z rozwojem technologii zarówno z perspektywy konsultanta, jak i jego klienta. Z pewnością nie zabraknie takich tematów, jak sztuczna inteligencja czy rozszerzona rzeczywistość. W planie konferencji znajduje się blok prelekcji eksperckich, wystąpienia studentów oraz łączący obie grupy panel dyskusyjny.

Plan merytoryczny konferencji

 • Na czym polegają innowacje i jak je rozumieć?
 • Cyberprzestępczość – jak uchronić klienta przed atakiem?
 • Automatyzacja audytu – tak, to możliwe!
 • Doradztwo prawne skrojone na miarę
 • Tax Tech – jak technologia zmieniła pracę doradców podatkowych?

O uczestnikach

Do wzięcia udziału w konferencji zapraszamy studentów i absolwentów (do roku po zakończeniu studiów) zainteresowanych rozwojem w branży audytorsko-doradczej z kierunków ekonomicznych, finansowych, prawniczych, IT i pokrewnych.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

 • dowiesz się jak będzie wyglądała praca konsultantów przyszłości,
 • poznasz tajniki innowacyjnych projektów w branży doradczej,
 • sprawdzisz, w jakich obszarach w branży doradczej możesz się
  rozwijać,
 • spotkasz ekspertów, którzy opowiedzą o tym, jak rozwijamy nowe
  technologie w KPMG.

Kiedy: 10 maja 2019, godz. 10:00-15:45
Gdzie: Warszawa (dokładne miejsce zostanie podane wkrótce)

Aby wziąć udział w konferencji zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia.

kontakt

jeśli masz pytania
napisz do nas!
kariera@kpmg.pl

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Zamknij